Przejdź do głównej zawartości

Przeznaczenie czy szczęście?

Dzień jak codzień , no może troszeczkę bardziej zimowo niż ostatnimi dniami , na nasz salon wszedł dziwnie zachowujący się klient, początkowo prowadził rozmowy ze wszystkimi, bez ładu i składu informował o swojej "nadmocy" o nietykalności przez kule itp itd... takie bla bla bla... dziwny był,, albo pod wpływem ?
Ja prowadziłam właśnie negocjacje z przemiłą panią, więc obsługą pana fisia zajął się mój kolega. Celem wizyty okazała się być chęć odbycia jazdy testowej. Kolega odmówił. Zdenerwowany Pan wyszedł. I tu historia powinna się zakończyć , a tak naprawdę dopiero się zaczęła ....
Ja w międzyczasie odprowadzałam klientkę do samochodu. Minęło ok 30 sekund jak pojawił się nasz niezidentyfikowany klient w Citroenie C5 , łamiąc wszystkie możliwe przepisy , zawrócił na naszym parkingu (tu link z naszego monitoringu) http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,495891,vSort,1,vTime,3
i wjechał na trasę 94 pod prąd ku przerażeniu nas wszystkich:(.
Po kilku minutach zwróciliśmy uwagę,że nadrodze,która zwykle o tej porze jest dość ruchliwą nie ma samochodów. Teraz przyczyna jest nam już znana.
http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,494828,vSort,1,vTime,3
Kobieta z Pandy (26 lat) zmarła w drodze do szpitala, reszta szczegółów jest mi nieznana ....ale
Przeszła mi przez głowę myśl, że 30s dzieliło mnie od spotkania na drodze, z tym facetem, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15, 16.......30:) to taka krótka chwila, a:) jednocześnie jak długa

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Praga - zwiedzanie alternatywne

Za  każdym razem zabytkowe centrum miasta znajdujące  się na  liście światowego dziedzictwa UNESCO zaskakuje mnie czymś nowym, pokazuje się z innej strony, uchyla rąbka innej  tajemnicy  ... sprawia ,że  wcale  nie  można się dziwić, że jest to miasto  najchętniej odwiedzanym  miastem  Europy.
Może to zasługa towarzystwa, może tego, że interesują mnie inne rzeczy niż te kilka razy temu???????ale wiem, że chce zasmakować tego miasta więcej i więcej.
Tym razem w poznawaniu Pragi pomagał nam Piotrek Gawliński - szyty na miarę jak sam o sobie mówi (i ma 100% rację) przewodnik alternatywny:) http://pragaprzewodnik.wordpress.com/ młody człowiek, o niesamowitej wiedzy, na codzień oddychający praskim powietrzem , pijący praską wodę, która nie ma co mówić jest dobra, nawet prosto z kranu:) żyjący z Czechami za pan brat.
Pokazywał nam miejsca historyczne , ważne politycznie , uświadomił ,że w Pradze należy patrzeć nie tylko przed siebie, ale również w górę ponieważ właśnie tam znajduje się wie…

Dwa lata z aparatem na zębach

dokładnie dwa lata temu, ja 36 letnia wtedy babka, postanowiłam wyprostować swoje zęby.
Głosów za i przeciw było mniej więcej tyle samo, jedni optowali za przezroczystymi zamkami inni tak jak ja za retro stylem - srebrne zamki.
W końcu po dokonaniu kilku czynności ( zdjęcie panoramiczne szczęki)i zaczęło się :
- spuchnięta warga,
- małe ranki wew jamy ustnej
- ból szczęki
a co najgorsze ( a może wcale nie, bo schudłam 3,5 kg) brak szans na jedzenie czegokolwiek, co twarde.
Kocham zupki Gerber dla dzieci, więc w sumie byłam szczęśliwa:)
moje zęby robiły nam przygody, dlatego też zmieniono mi na jedynkach  zamki starego typu ( dokręcane za pomocą drutów).
Zmiana druta głównego raz w miesiącu i czas mijał niepostrzeżenie.Zdałam sobie sprawę,że aparat na zębach to pewnego rodzaju przygoda, patrzą na ciebie czasem dziwnie , niektórzy się nawet oblizują podczas rozmowy, tak jakby wyschła im warga albo zastanawiasz się na lotnisku czy będziesz pikać :).....podczas ważnej kolacji coś zaczepi…

Mazda 3 2017

Mazda 3 jest jednym z moich ulubionych modeli Mazdy:) Idealna pod względem trakcji , rozmiaru...  tylko koni trochę mało, jak na moją ciężką nogę:) ale nie o koniach ma być mowa.
Mazda3 od październikowej produkcji .
Dokonano zmian wnętrza, zmieniono tapicerki ,a co najważniejsze odświeżono nadwozie :
- zmiany obejmą zderzaki(przód/tył), przednie reflektory i kierunkowskazy, grill oraz felgi w wersji Passion (18").

Wnętrze upodobni się w dużym stopniu do wnętrza Mazdy6.

Nie będzie już klasycznego hamulca ręcznego :( i co my teraz zrobimy?!
Z fajnych jak dla mnie ( babki ) dodatkowych gadżetów dołożono podgrzewaną kierownicę w wersji Passion:)  No i jak ja to mówię "dupę rwie" nowy kolor Mazdy- Machine Gray!!! trójwarstwowe dzieło sztuki lakiernictwa samochodowego:)